Tento produkt už nie je k dispozícii, vyberte si podobný

American Crew Chladiaca emulzia po holení 150 ml pánské - 16% sleva


-16%
American Crew Chladiaca emulzia po holení  150 ml pánské

Tovar už nie je dostupný, skus najst podobný tovar


American Crew Chladiaca emulzia po holení 150 ml pánské z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, holenie a starostlivosť o vzhľad, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí American Crew Chladiaca emulzia po holení 150 ml pánské podľa Vašich požiadaviek.

Chladiaca emulzia s duálnym účinkom upokojuje a chladí pleť podráždenú holením. Aktívne minerály pomáhajú obnovovať rovnováhu pokožky a chráni ju pred látkami, ktoré ju každodenne znečisťujú.

Tento produkt patrí pod značku American crew a v distribúcii je pod kódom EAN 6693164348022.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása american crew, osobná starostlivosť american crew, holenie a starostlivosť o vzhľad american crew.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: maleTovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Holenie a starostlivosť o vzhľad

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

American Crew Chladiaca emulzia po holení 150 ml pánské a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, holenie a starostlivosť o vzhľad zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

American Crew Chladiaca emulzia po holení 150 ml pánské môžete tiež nájsť v sekcii kozmetika a zdravie, kozmetika, barber shop, pleťová kozmetika, kozmetika pre starostlivosť o pleť, hydratácia a výživa pleti, barber shop - holenie, barber shop - starostlivosť o fúzy, kde sú podobné produkty

Obchody s akčnými letákmi

American Crew Chladiaca emulzia po holení 150 ml pánské
Práve si prezeráte - 16% sleva

8,-  €