Alcina Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong 200 ml - 20% sleva


-20%
Alcina Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong  200 ml
10 13 895
10,-  €

Pôvodná cena: 13,-  €


Alcina Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong 200 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, starostlivosť o vlasy, gély, spreje a peny, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Alcina Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong 200 ml podľa Vašich požiadaviek.

Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong je určený pre jemné vlasy, ktorým dodá dlhotrvajúci objem. Tento penový sprej so silným účinkom dodá vlasom objem od korienkov. Vďaka špeciálnemu aplikátoru sa jednoducho a cielene aplikuje priamo ku korienkom, ktoré nadvihne a vytvorí perfektné objem.

Tento produkt patrí pod značku Alcina a v distribúcii je pod kódom EAN 4008666106087.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása alcina, osobná starostlivosť alcina, starostlivosť o vlasy alcina, gély, spreje a peny alcina.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Tovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Gély, spreje a peny

Goodie BIO slivkový olej 100 ml dámské 100 ml
16,40 €
16,40 €

Obchod: Notino   Značka: Goodie
Z kategórie: Gély, spreje a peny

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Alcina Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong 200 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, starostlivosť o vlasy zľava, gély, spreje a peny zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Alcina Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong 200 ml môžete tiež nájsť v sekcii kozmetika a zdravie, kozmetika, vlasová kozmetika, kozmetika na styling, kde sú podobné produkty

Ďalšie informácie o značke Alcina a niečo z jej histórie nájdete na stránkach Slovenskej Wikipedii alebo na Anglickej Wikipedii.

Ak ste u nás neuspeli skúste značku Alcina nájsť na porovnávači Heureka.sk alebo na Pricemania.sk.

Obchody s akčnými letákmi

Alcina Pena v spreji pre objem jemných vlasov Strong 200 ml
Práve si prezeráte - 20% sleva

10,-  €