BEN & ANNA Tuhý dezodorant Sensitive BIO 60 g - Čerešňový kvet - 11% sleva


-11%
BEN & ANNA Tuhý dezodorant Sensitive BIO 60 g - Čerešňový kvet
8 9 403
8,-  €

Pôvodná cena: 9,-  €


BEN & ANNA Tuhý dezodorant Sensitive BIO 60 g - Čerešňový kvet z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, dezodoranty a antiperspiranty, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí BEN & ANNA Tuhý dezodorant Sensitive BIO 60 g - Čerešňový kvet podľa Vašich požiadaviek.

Tuhý dezodorant Sensitive BIO - Čerešňový kvet je vhodný aj pre veľmi citlivú pleť. Jeho zloženie je ešte šetrnejší, ale účinnosť zostáva. Vôňa čerešňových kvietkov zaujme predovšetkým milovníkov sladších ovocno-kvetinových vôní. Vďaka kombinácii vybraných 100% prírodných surovín poskytujú dezodoranty Ben & Anna spoľahlivú ochranu proti telesnému pachu a potu. Neobsahujú hliník ani ďalšie škodlivé látky.

Tento produkt patrí pod značku Ben & anna a v distribúcii je pod kódom EAN 4260491220486.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása ben & anna, osobná starostlivosť ben & anna, dezodoranty a antiperspiranty ben & anna.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Tovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Dezodoranty a antiperspiranty

Výber podobného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

BEN & ANNA Tuhý dezodorant Sensitive BIO 60 g - Čerešňový kvet a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, dezodoranty a antiperspiranty zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

BEN & ANNA Tuhý dezodorant Sensitive BIO 60 g - Čerešňový kvet
Práve si prezeráte - 11% sleva

8,-  €