Tento produkt už nie je k dispozícii, vyberte si podobný

Panier des Sens Krém na ruky Regenerating Honey 30 ml


Panier des Sens Krém na ruky Regenerating Honey  30 ml

Tovar už nie je dostupný, skus najst podobný tovar


Panier des Sens Krém na ruky Regenerating Honey 30 ml z kategórie zdravie a krása, osobná starostlivosť, kozmetika, darčekové koše s drogériou, kúpite výhodne cez Hitgo.sk.

VivantisKvalitný e-shop Vivantis Vám doručí Panier des Sens Krém na ruky Regenerating Honey 30 ml podľa Vašich požiadaviek.

Kvetinová a sladká vôňa: krémový med sladený mandľovým kvetom a santalovým drevom. Vhodný pre suchú a zrelú pokožku: pokožka rúk, ktorá je denne vystavená vonkajším vplyvom (slnko, chlad, stres...), môže byť senzibilizovaná. Tento prírodný ošetrujúci krém bol dermatologicky testovaný, aby zaistil jemnú, pohodlnú a hlboko regeneračnú starostlivosť.

Tento produkt patrí pod značku Panier des sens a v distribúcii je pod kódom EAN 3701447301237.

Nájdite tovar podobné značky a kategórie zdravie a krása panier des sens, osobná starostlivosť panier des sens, kozmetika panier des sens, darčekové koše s drogériou panier des sens.

Zdieľajte obsah s priateľmi

Parametre tovaru vášho výberu

  • typ: unisex



Tovar z rovnakej kategórie

Všetko z kategórie Darčekové koše s drogériou

Výber podobného tovaru

Výber zlacneného tovaru

Pozrite sa na podobný tovar so zľavou

Panier des Sens Krém na ruky Regenerating Honey 30 ml a podobný tovar môžete nájsť so zľavou v kategóriách zdravie a krása zľava, osobná starostlivosť zľava, kozmetika zľava, darčekové koše s drogériou zľava, a ušetríte na nákupe tovaru online.

Obchody s akčnými letákmi

Panier des Sens Krém na ruky Regenerating Honey 30 ml
Práve si prezeráte

5,-  €